in

Twee vermiste meisjes (12 en 13) gevonden

Twee meisjes van 12 en 13 jaar oud uit Alkmaar worden sinds gisterochtend vermist. De politie vermoedt dat de twee wel eens in Noord-Brabant zouden kunnen zijn.

Update: de politie laat op Twitter weten dat de twee meisjes in goede gezondheid zijn gevonden.

De twee meisjes zijn vriendinnen van elkaar en zijn lichtgetint. Het ene meisje is 12 jaar oud en vertrok gisterochtend rond 8.00 uur richting het Jan Arentszcollege, maar is daar nooit aangekomen. Wel is ze rond 8.30 uur nog gezien bij de bibliotheek Kennemerwaard in De Mare.

Lees ook  Overleden persoon in sloot is 16-jarige jongen

Ze is ongeveer 1,65 meter lang, heeft een tenger postuur en zwart haar. Ze draagt een bril, had gisteren een donkergroene jas met capuchon en bontkraag aan en heeft een zwarte rugtas bij zich.

Het andere meisje is 13 jaar oud. Ze is iets kleiner (ca. 1,60 meter), heeft lang zwart haar en is ook tenger. Ze droeg gisteren zwarte kleding, waaronder een lange jas. Verder heeft ze een zwarte tasje bij zich en draagt zwart-wit geblokte schoenen. Ook zij is sinds gisterochtend niet meer gezien, meldt haar familie op Facebook.

Lees ook  Buschauffeur bedreigd en bus geplunderd door asielzoekers

Waarom de politie vermoedt dat de meisjes in de provincie Noord-Brabant zijn, is niet bekendgemaakt.

Gordon gaat trouwen met nieuwe vriend: “Ik kan niet stoppen met huilen”

Man drukt keer op keer zijn geslachtsdeel op ramen van bejaarde vrouw: ‘Leek net vogelpoep’