in

Ernstig vermagerde dode hond gevonden in sporttas in Eemskanaal

In het Eemskanaal bij Delfzijl is woensdag een dode hond gevonden in een sporttas. Dat meldt de politie vrijdag.

De politie omschrijft de hond als een “ernstig vermagerd” teefje van een pitbullachtige soort. Ze is wit van kleur met een zwartkleurige vlek op de kont.

Louisa Martial Arts
De dode hond werd aangetroffen in een zwarte tas met witgrijze accenten van het merk Jako. Hierop stond een opdruk van ‘Louisa Martial Arts’. Dat is een vechtschool met twee vestigingen in de provincie Groningen.

Lees ook  Gedumpte doodzieke pup Zoya overleden: ‘Ontzettend triest’

Mensen die meer weten over de hond, dan wel in combinatie met de sporttas, worden opgeroepen contact op te nemen met de politie.

Het is zo ver! Vuurwerkverbod vanaf 2023!

Werd Lola (12) slachtoffer van orgaanhandel?, vastgebonden, met tape over gezicht en mysterieuze cijfers op lichaam