in

Dronken stel tuimelt naakt sloot in en blijft vast zitten in de modder

Wie heeft het niet eens meegemaakt. Je drinkt een glaasje teveel en voor je ’t weet, lig je in de berm. Of in de sloot. Dit stel zal aan de vrijdagavond een aardige kater – en een goed verhaal – overhouden. De twee moesten door hulpdiensten uit het water worden gehaald.

Lees ook  Meisje (7) overleden na aanrijding met stadsbus Utrecht, jongen (5) zwaargewond

Rond elf uur vrijdagavond werd er een melding gedaan van een ‘persoon te water’ in de Zuid-Hollandse gemeente Westland. Brandweer, ambulance en politie gingen met spoed ter plaatse. Een man en vrouw bleken naakt  in een ondiep blubberslootje te zijn beland.

Uit de drek
Volgens de verslaggever ter plaatse waren ze behoorlijk dronken. De vrouw zat vast in de modder en moest met behulp van een ladder, touwen en meerdere hulpverleners uit de drek worden getrokken.

Beiden bleven ongedeerd. Maar zowel zijzelf als de hulpverlening zullen deze avond niet licht vergeten.

Jongen (9) dood in sporttas in water gegooid: stiefvader opgepakt

Man dumpt doos vol piepjonge duifjes bij vuilstort