in

Agent heeft gehoorschade nadat vrouw hem “Ik sta al maanden droog” toeschreeuwde

Een agent is bijna doof geschreeuwd door een vrouw nadat ze was gearresteerd. De vrouw uit Tilburg (49) werd zaterdagavond aangehouden nadat ze op de Spoorlaan voor overlast zorgde. In de politiewagen schreeuwde ze zo hard in het oor van de agent dat die pijn had en slechter kon horen.

Lees ook
Dit zijn de regels die de Hells Angels moeten naleven

De vrouw liep hard schreeuwend over de Spoorlaan en weigerde te vertrekken. Vervolgens probeerde ze auto’s te laten stoppen. Dat leverde weer gevaarlijke situaties op.

Agenten hebben haar aangehouden en in een politieauto gezet. Onderweg naar het politiebureau schreeuwde zij zo hard in het oor van de agent dat ze al maanden droog stond. Hierop gaf de agent aan dat hij pijn had en slechter kon horen. Het zal moeten blijken hoe erg de opgelopen gehoorschade is. De agent heeft aangifte gedaan van mishandeling.

Lees ook
22-jarige man sterft nadat hij in 10 minuten een fles Coca Cola opdrinkt

Joost Klein in zorgwekkende staat op straat aangetroffen: ‘Helemaal de weg kwijt!’

Netbeheerders laten blijkbaar regelmatig jouw zonnepanelen uitvallen: “Levert ons niks op”